Przejdź do treści

Absolwentka Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Certyfikowany instruktor zajęć fitness i Pole Dance. Uczestniczka wielu branżowych szkoleń. Praca trenera/ instruktora dostarcza Krysi bardzo dużo satysfakcji. Daje szansę bycia częścią zespołu i pracy w wyjątkowym gronie profesjonalistów oraz pasjonatów aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Uważa, że jeśli chce się być dobrym w pracy trenerskiej to trzeba to kochać i swoją postawą pokazywać innym siebie jako wzór do naśladowania. Dlatego tez regularnie trenuje i podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Najbardziej ceni sobie niekończące się pokłady pozytywnej energii w trakcie prowadzonych zajęć oraz możliwość ciągłego rozwoju, a wszystko to za sprawą ludzi, którymi uwielbia się otaczać. Stale próbuję zachęcać swoich Podopiecznych do zdrowego stylu życia, zmiany nawyków na lepsze, starając się przekazywać im wiedzę i doświadczenie z zakresu treningu i żywienia. W swojej pracy trenerskiej dąży do tego, aby tworzyć dobrą atmosferę, edukować uczestników zajęć, motywować ich do wysiłku i realizacji założonych sobie celów. Poza treningami, świetna organizatorka. Zawsze bardzo zaangażowana w nawet najmniejsze przedsięwzięcia. Otwarta i empatyczna.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu- kierunek wychowanie fizyczne. Uwielbia spędzać aktywnie czas, kocha podróże oraz pracę z ludźmi. Podpisuje się pod hasłem 'dysponując zwykłymi talentami i niezwykłą wytrwałością możesz osiągnąć wszystko'.

Witam, nazywam się Michał Brzezowski mam 26 lat. Pracuje jako strażak w JRG Boleslawiec. W czerwcu 2018 roku ukończyłem szkolenie w Strength Coach dzięki któremu uzyskałem wiedzę w zakresie programowania siłowego oraz suplementacji w sporcie. Moja wiedza w połączeniu z Twoim zaangażowaniem jest idealną podstawą do rozpoczęcia walki o nowe życie. Wspólna praca na siłowni pozwoli na poprawę samopoczucia, kondycji, stanu zdrowia. Jedynie odpowiednio dobrane ćwiczenia sportowe w połączeniu z dietą pozwalają efektywnie osiągnąć trwałe zmiany. Wprowadź zmiany w swoim życiu, zawalcz o siebie! Wykorzystajmy Twoją siłę wewnętrzną na zbudowanie idealnej sylwetki.

Ze sportem związany od lat. Posiada tytuł Magistra Wychowania Fizycznego. Trener personalny, Instruktor Fitness oraz Instruktor siatkówki.

Z wyksztalcenia jest fizjoterapeutka, dlatego wie jak ważną rolę odgrywa w życiu każdego człowieka aktywność fizyczna. Sport jest dla niej spsobem...

​Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze, kierunek : Wychowanie Fizyczne. Od najmłodszych lat związana ze sportem, tańcem ...

​Na swoim koncie ma wiele imponujących osiągnieć. Jest między innymi Mistrzem Polski Street Workout 2018 w kategorii „Siła i wytrzymałość”

MARIUSZ SZCZEPANOWSKI Ze Street Workout’em związany od 7 lat O jego umiejętnościach świadczy wiele osiągnieć, w tym: Mistrz Polski 2015 w kategorii Freestyle, I Miejsce na eliminacjach do Mistrzostw Świata 2015, Vice Mistrz Polski w kategorii Wytrzymałościowo – Siłowej i wiele innych.  

​Umiejętności zdobyła między innymi na szkoleniu CPTFitness czy konwencji EU4Ya. Najlepiej czuje się podczas zajęć ze stepu oraz z wykorzystaniem sztang.

Instruktor fitness, nauczyciel jogi z dyplomem OM Joga School. Swoją wiedzą i zaangażowaniem prowadzi zajęcia jogi

Ze sportem związana odkąd pamięta. Dziś swoje pasje do muzyki, tańca i ogólnie aktywności fizycznej przeniosła na salę fitness.

Pełna pozytywnej energii, wymagająca i zawsze uśmiechnięta instruktorka fitness i trener personalny, miłośniczka tańca.